Neden Biz?

Bizi Seçmenizi Kolaylaştıracak Bazı Sebepler

Gelen E-Arşiv Faturalarınızı Görüntüleyebilirsiniz

Gelen tüm E Arşiv Fatura ‘larınızı NES v.2.0 üzerinden takip edilebilirsiniz, üstelik 7 gün sınırlaması olmadan. 1 ay boyunca hangi faturanın beyan edilip hangisinin edilmediğini portal üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Luca Entegrasyonu

Mali müşavirlerin en çok kullandığı Luca programı ile tam entegre çalışan sistemimiz; mali müşaviriniz ile rahatça çalışmanıza olanak sağlar.

Orka Entegrasyonu

Mali müşavirlerin en çok kullandığı Orka programı ile tam entegre çalışan sistemimiz; mali müşaviriniz ile rahatça çalışmanıza olanak sağlar.

Özel Raporlama Şablonları

Excel rapor modülümüz ile hazırlanan rapor şablonu üzerinden istediğiniz başlıklar altında excel raporları oluşturabilir, istediğiniz muhasebe programına yükleyebilirsiniz. ( İstediğiniz KDV matrahı, vergi oranı gibi seçimler yapabilir, 60 başlık altında hızlıca rapor oluşturabilirsiniz.

Sabit Maliyet

İşletmeniz için en uygun olduğuna inandığınız E Belge tasarımınızı; sınırsız yetkiyle kendiniz yapabilir, işçilik / tasarım ücreti ödemezsiniz.

Kontrol ve Anlık Bildirim

Gelen ve giden E Belge ‘leriniz için bildirimleri açın. Mesela 10.000 TL ve üzeri E Fatura kesildiğinde o an size bilgi verilsin.

Etiketleme ve Filtreleme Kolaylığı

E Fatura ‘larınızı gruplandırın. Mesela Personel Gideri, Ulaşım Gideri, Yemek Gideri şeklinde olabilir.

Sınırsız Alt Kullanıcı

Şirket içinde veya dışında fatura süreçlerinizi yönetmeleri için sınırsız sayıda alt kullanıcı tanımlayabilir, her kullanıcının yetkilerini ayrı ayrı belirleyebilirsiniz. Kimlerin, hangi işlemleri yapabileceğini siz belirlersiniz.

Geriye Dönük Fatura

Sınırsız sayıda fatura serisi oluşturabilirsiniz. Farklı şubelerde, farklı kasalarda, farklı seri numarası kullanmayı tercih edebilirsiniz. Oluşturulan her seri kendi içinde birbirini takip eder. Bu sayede mevzuata uygun şekilde fatura tarihi sorunu yaşanması engellenir.